Kontakt
Nowości
 • W związku z dynamicznym rozwojem naszej firmy poszukujemy ambitnych i zmotywowanych osób, które zasilą Zespół ARTGRANIT. Jeżeli poszukujesz zatrudnienia, to zapraszamy do zapoznania się z aktualnymi ogłoszeniami o pracę, znajdującymi się w poniżej i dołącz do naszego Teamu. 

 • Zapraszamy firmy projektowe i wykonawcze do współpracy oraz udziału w systemie kompleksowej obsługi Klienta. Deklarujemy otwartość na inspirujące i ciekawe pomysły. Zapewniamy fachowość, doskonałą znajomość branży oraz służymy wieloletnim doświadczeniem, które z pewnością pozwoli nam wspólnie zrealizować niejedno interesujące zlecenie.

 • Inne produkty

Poligonalne płyty ogrodowe z granitu

Kod produktu: GG004
 • Cena (PLN/
  t
  )
  290.00
  Brutto:356.70PLN
Zamów wycenę z transportem

Opis produktu

Płyty poligonalne idealnie sprawdzają się jako posadzki zewnętrzne, w szczególności wykorzystywane są do wykładania ścieżek, alejek i tarasów. Od płyt posadzkowych wyróżnia je to, że posiadają boki surowo-łupane, a ich powierzchnia ma kształt wielokąta romboidalnego. Posadzki z granitu zapewniają utrzymanie swoich walorów estetycznych na długie lata. Granit zachowuje niezmienny wygląd, jego faktura i kolor nie wycierają się z biegiem lat. Realizujemy każde zamówienie klienta.

 

Oferowane ceny dotyczą zamówienia na pełne auto (min. 24T).

* Koszt transportu uzależniony jest od ilości zamówionego towaru.

 

UWAGA: Z uwagi na naturalne pochodzenie kamienia firma ART GRANIT zastrzega sobie możliwość występowania różnic w odcieniu wybranej barwy, struktury kamienia, układu użylnień i przerostów w porównaniu do zdjęć poglądowych naszych produktów prezentowanych na stronie. Rozbieżności te są naturalnym zjawiskiem, cechującym materiały kształtowane przez naturę i nie mogą stanowić podstawy do reklamacji. Przy elementach surowo-łupanych są widoczne ślady po narzędziach oraz tolerancja wymiarów w zależności od wielkości produktów. Do czasu podpisania zapytania nasza oferta jest ofertą szacunkową i nie stanowi oferty handlowej w myśl kodeksu cywilnego.

Parametry produktu

Poligonalne płyty ogrodowe z granitu - Cechy
Sposób pakowaniatowar na paletach
Technologia obróbkisurowo-łupane
Zastosowanieścieżki, alejki, tarasy
Kolorszaro-rudawy
Wydajność z 1 tonyok. 5-8 m²
Masz pytanie? Zapytaj o produkt
Wszelkie prawa zastrzeżone