Kontakt
Nowości
 • W związku z dynamicznym rozwojem naszej firmy poszukujemy ambitnych i zmotywowanych osób, które zasilą Zespół ARTGRANIT. Jeżeli poszukujesz zatrudnienia, to zapraszamy do zapoznania się z aktualnymi ogłoszeniami o pracę, znajdującymi się w poniżej i dołącz do naszego Teamu. 

 • Zapraszamy firmy projektowe i wykonawcze do współpracy oraz udziału w systemie kompleksowej obsługi Klienta. Deklarujemy otwartość na inspirujące i ciekawe pomysły. Zapewniamy fachowość, doskonałą znajomość branży oraz służymy wieloletnim doświadczeniem, które z pewnością pozwoli nam wspólnie zrealizować niejedno interesujące zlecenie.

 • Inne produkty

Podstopnie z piaskowca gr. 2 cm

Kod produktu: PT001
 • Cena (PLN/
  m2
  )
  300.00
  Brutto:369.00PLN
Zamów wycenę z transportem

Opis produktu

Podstopnice z piaskowca

 

Podstopnie z piaskowca stosowane są jako okładzina schodów i nakłada się je na przednią część stopnia. Wymiar podstopni należy dostosować do formatu schodów. Istnieje możliwość wykonania wybranej struktury powierzchni zgodnie z potrzebami klienta.

 

Sprawdźcie również inne produkty na schody z piaskowca dostępne w naszej ofercie!

 

Oferowane ceny dotyczą zamówienia na pełne auto (min. 24T).

* Koszt transportu uzależniony jest od ilości zamówionego towaru.

UWAGA: Z uwagi na naturalne pochodzenie kamienia firma ART GRANIT zastrzega sobie możliwość występowania różnic w odcieniu wybranej barwy, struktury kamienia, układu użylnień i przerostów w porównaniu do zdjęć poglądowych naszych produktów prezentowanych na stronie. Rozbieżności te są naturalnym zjawiskiem, cechującym materiały kształtowane przez naturę i nie mogą stanowić podstawy do reklamacji. Przy elementach surowo-łupanych są widoczne ślady po narzędziach oraz tolerancja wymiarów w zależności od wielkości produktów. Do czasu podpisania zapytania nasza oferta jest ofertą szacunkową i nie stanowi oferty handlowej w myśl kodeksu cywilnego.

Parametry produktu

Podstopnie z piaskowca gr. 2 cm - Cechy
Sposób pakowaniatowar na paletach
Technologia obróbkicięta
Zastosowanieokładzina stopni
Kolorjasno żółtawy / szary / czerwony
Grubość (cm)ok. 2
Masz pytanie? Zapytaj o produkt
Wszelkie prawa zastrzeżone