Kontakt
Nowości
 • W związku z dynamicznym rozwojem naszej firmy poszukujemy ambitnych i zmotywowanych osób, które zasilą Zespół ARTGRANIT. Jeżeli poszukujesz zatrudnienia, to zapraszamy do zapoznania się z aktualnymi ogłoszeniami o pracę, znajdującymi się w poniżej i dołącz do naszego Teamu. 

 • Zapraszamy firmy projektowe i wykonawcze do współpracy oraz udziału w systemie kompleksowej obsługi Klienta. Deklarujemy otwartość na inspirujące i ciekawe pomysły. Zapewniamy fachowość, doskonałą znajomość branży oraz służymy wieloletnim doświadczeniem, które z pewnością pozwoli nam wspólnie zrealizować niejedno interesujące zlecenie.

 • Inne produkty

Płytki tarasowe nieregularne-poligonalne o wym ok. 40-140x40-140

Kod produktu: GP004
 • Cena (PLN/
  m2
  )
  130.00
  Brutto:159.90PLN
Zamów wycenę z transportem

Opis produktu

Płyty poligonalne idealnie pasują na posadzki zewnętrzne, głównie w formie ścieżek, tarasów oraz wystrój ogrodu. W odróżnieniu od płyt posadzkowych, płyty poligonalne charakteryzują się surowo-łupanymi bokami o powierzchni w kształcie romboidalnym i wielokątnym. Strukturę licową wykonuje się przeważnie w teksturze: groszkowanej, piaskowanej i płomieniowanej. Nieregularny kształt płytek pozwala na stworzenie unikalnych wzorów. Powierzchnie pokryte płytkami poligonalnymi zyskują efekt nieregularnych puzzli.

Powierzchnia piaskowana – powierzchnia o wyrównanej, szorstkiej fakturze. Posiada drobne, gęsto rozrzucone nakłucia, powstałe na skutek uderzania strumienia piasku przy wykorzystaniu piaskownicy. 

Powierzchnia płomieniowana – stopień chropowatości jest zależny od rozmiaru ziaren z widocznymi zmianami na powierzchni ziaren kwarcu, które sa następstwem działania temperatury i płomienia (łuszczenie poprzez płomieniowanie). Wygląd takiej faktury jest porównywalny do naturalnego przełomu.

 

Możliwość zamówienia jest zależna od stanu magazynowego.

Oferowane ceny dotyczą zamówienia na pełne auto (min. 24T).

* Koszt transportu uzależniony jest od ilości zamówionego towaru.

UWAGA: Z uwagi na naturalne pochodzenie kamienia firma ART GRANIT zastrzega sobie możliwość występowania różnic w odcieniu wybranej barwy, struktury kamienia, układu użylnień i przerostów w porównaniu do zdjęć poglądowych naszych produktów prezentowanych na stronie. Rozbieżności te są naturalnym zjawiskiem, cechującym materiały kształtowane przez naturę i nie mogą stanowić podstawy do reklamacji. Przy elementach surowo-łupanych są widoczne ślady po narzędziach oraz tolerancja wymiarów w zależności od wielkości produktów. Do czasu podpisania zapytania nasza oferta jest ofertą szacunkową i nie stanowi oferty handlowej w myśl kodeksu cywilnego.

Parametry produktu

Płytki tarasowe nieregularne-poligonalne o wym ok. 40-140x40-140 - Cechy
Sposób pakowaniatowar na paletach
Technologia obróbkisurowo-cięta
Zastosowanieukładanie ścieżek, tarasów
Kolorszaro-żółtawy
Wydajność z 1 tonyok. 8 m²
Masz pytanie? Zapytaj o produkt

Osoby, które kupiły ten produkt kupiły także:

Wszelkie prawa zastrzeżone