Kontakt
Nowości
 • W związku z dynamicznym rozwojem naszej firmy poszukujemy ambitnych i zmotywowanych osób, które zasilą Zespół ARTGRANIT. Jeżeli poszukujesz zatrudnienia, to zapraszamy do zapoznania się z aktualnymi ogłoszeniami o pracę, znajdującymi się w poniżej i dołącz do naszego Teamu. 

 • Zapraszamy firmy projektowe i wykonawcze do współpracy oraz udziału w systemie kompleksowej obsługi Klienta. Deklarujemy otwartość na inspirujące i ciekawe pomysły. Zapewniamy fachowość, doskonałą znajomość branży oraz służymy wieloletnim doświadczeniem, które z pewnością pozwoli nam wspólnie zrealizować niejedno interesujące zlecenie.

 • Inne produkty
Piasek granitowy
Piasek granitowy

Piasek granitowy

Kod produktu: KR006
 • Cena (PLN/
  t
  )
  65.00
  Brutto:79.95PLN
Zamów wycenę z transportem

Opis produktu

Do czego służy piasek granitowy?

 

Piasek granitowy inaczej miał wykorzystywany jest do klinowania wybrukowanych powierzchni. Doskonale współgra z barwą kostki granitowej. Z 1T piasku granitowego można zaklinować ok. 60 m² wybrukowanej powierzchni - w zależności od wielkości szczelin. Oprócz produktów standardowych, na specjalne życzenie Klienta dostarczamy kruszywa w innych frakcjach oraz gamie kolorystycznej.

* Oferowane ceny dotyczą zamówienia na pełne auto (min. 24T).

UWAGA: Z uwagi na naturalne pochodzenie kamienia firma ART GRANIT zastrzega sobie możliwość występowania różnic w odcieniu wybranej barwy, struktury kamienia, układu użylnień i przerostów w porównaniu do zdjęć poglądowych naszych produktów prezentowanych na stronie. Rozbieżności te są naturalnym zjawiskiem, cechującym materiały kształtowane przez naturę i nie mogą stanowić podstawy do reklamacji. Przy elementach surowo-łupanych są widoczne ślady po narzędziach oraz tolerancja wymiarów w zależności od wielkości produktów. Do czasu podpisania zapytania nasza oferta jest ofertą szacunkową i nie stanowi oferty handlowej w myśl kodeksu cywilnego.

Parametry produktu

Piasek granitowy - Cechy
Sposób pakowaniaworki Big Bag lub luzem
Technologia obróbkikruszenie
Zastosowaniepodsypka w budowie dróg i torów; klinowanie wybrukowanych powierzchni
Kolorszary
Grubość (cm)ok. 3-5 cm
Waga m2/kgok. 60 kg
Wydajność z 1 tonyok. 17-20 m²
Masz pytanie? Zapytaj o produkt
Wszelkie prawa zastrzeżone