Kontakt
Nowości
 • W związku z dynamicznym rozwojem naszej firmy poszukujemy ambitnych i zmotywowanych osób, które zasilą Zespół ARTGRANIT. Jeżeli poszukujesz zatrudnienia, to zapraszamy do zapoznania się z aktualnymi ogłoszeniami o pracę, znajdującymi się w poniżej i dołącz do naszego Teamu. 

 • Zapraszamy firmy projektowe i wykonawcze do współpracy oraz udziału w systemie kompleksowej obsługi Klienta. Deklarujemy otwartość na inspirujące i ciekawe pomysły. Zapewniamy fachowość, doskonałą znajomość branży oraz służymy wieloletnim doświadczeniem, które z pewnością pozwoli nam wspólnie zrealizować niejedno interesujące zlecenie.

 • Inne produkty

Palisady granitowe piaskowane / płomieniowane

Kod produktu: GPD-PS/PM-002
 • Cena (PLN/
  szt
  )
  35.00
  Brutto:43.05PLN
Zamów wycenę z transportem

Opis produktu

Palisady granitowe cechują się twardością, wytrzymałością, są odporne na uszkodzenia mechaniczne oraz na warunki atmosferyczne. Dzięki tym cechom są doskonałą dekoracją do ogrodu. Wykorzystać je można jako ogrodzenia, rozgraniczenia trawników oraz ścieżek.

 

Oferowane ceny dotyczą zamówienia na pełne auto (min. 24T).

* Koszt transportu uzależniony jest od ilości zamówionego towaru.

UWAGA: Z uwagi na naturalne pochodzenie kamienia firma ART GRANIT zastrzega sobie możliwość występowania różnic w odcieniu wybranej barwy, struktury kamienia, układu użylnień i przerostów w porównaniu do zdjęć poglądowych naszych produktów prezentowanych na stronie. Rozbieżności te są naturalnym zjawiskiem, cechującym materiały kształtowane przez naturę i nie mogą stanowić podstawy do reklamacji. Przy elementach surowo-łupanych są widoczne ślady po narzędziach oraz tolerancja wymiarów w zależności od wielkości produktów. Do czasu podpisania zapytania nasza oferta jest ofertą szacunkową i nie stanowi oferty handlowej w myśl kodeksu cywilnego.

Parametry produktu

Palisady granitowe piaskowane / płomieniowane - Cechy
Sposób pakowaniatowar na paletach
Technologia obróbkicięta
Zastosowanieobrzeża dla kostek brukowych; ogrodzenia; zabezpieczenia zboczy, skarp, tarasów, murów oporowych; rozgraniczenia dla trawników i ścieżek, oddzielenie pojedynczych drzew, element kształtowania schodów, zjazdów i zejść
Strukturapiaskowana (śrutowana) / płomieniowana
Kolorjasno szary

Dodatkowe parametry

Grubość / Szerokość (cm) Waga mb/kg Ilość mb/transport Zapotrzebowanie na 1 mb w szt.
6x10 ok. 17 ok. 1410 ok. 10
8x20 ok. 44 ok. 545 ok. 5
8x25 ok. 54 ok. 444 ok. 4
10x10 ok. 28 ok. 857 ok. 10
10x25 ok. 70 ok. 342 ok. 4
12x12 ok. 40 ok. 600 ok. 8
15x15 ok. 63 ok. 380 ok. 7
20x20 ok. 110 ok. 218 ok. 5

   
    

Masz pytanie? Zapytaj o produkt
Wszelkie prawa zastrzeżone