Kontakt
Nowości
 • W związku z dynamicznym rozwojem naszej firmy poszukujemy ambitnych i zmotywowanych osób, które zasilą Zespół ARTGRANIT. Jeżeli poszukujesz zatrudnienia, to zapraszamy do zapoznania się z aktualnymi ogłoszeniami o pracę, znajdującymi się w poniżej i dołącz do naszego Teamu. 

 • Zapraszamy firmy projektowe i wykonawcze do współpracy oraz udziału w systemie kompleksowej obsługi Klienta. Deklarujemy otwartość na inspirujące i ciekawe pomysły. Zapewniamy fachowość, doskonałą znajomość branży oraz służymy wieloletnim doświadczeniem, które z pewnością pozwoli nam wspólnie zrealizować niejedno interesujące zlecenie.

 • Inne produkty

Okładziny muru z granitu - łupanka / boniówka

Kod produktu: GB011
 • Cena (PLN/
  m2
  )
  219.00
  Brutto:269.37PLN
Zamów wycenę z transportem

Opis produktu

Bonia to kamienna płytka o kształcie prostokąta lub kwadratu, gdzie wierzchnia warstwa jest wypukła o strukturze surowo- łupanej i jest odbita na co najmniej 2 cm. Powierzchnie boczne, dolne i górne mają strukturę ciętą. Tylna część jest cięta lub surowo - łupana. Nawierzchnie pokryte boniówką uzyskują wygląd ściany z litego kamienia. Boniówka jest wykrzystywana wewnątrz budynków, a także na fasadach. Produkt wykonuje się poprzez ręczne odbijanie każdej płytki specjalnie przeznaczonym do tego odbijakiem. Nadaje on nieregularną fakturę zbliżoną w wyglądzie do naturalnej skały. Duże formaty boniówki świetnie prezentują się na ścianie o charakterze monumentalnym. Można boniować również masywne elementy, w tym stopnie, schody, filary i nadproża.

 

Oferowane ceny dotyczą zamówienia na pełne auto (min. 24T).

* Koszt transportu uzależniony jest od ilości zamówionego towaru.

UWAGA: Z uwagi na naturalne pochodzenie kamienia firma ART GRANIT zastrzega sobie możliwość występowania różnic w odcieniu wybranej barwy, struktury kamienia, układu użylnień i przerostów w porównaniu do zdjęć poglądowych naszych produktów prezentowanych na stronie. Rozbieżności te są naturalnym zjawiskiem, cechującym materiały kształtowane przez naturę i nie mogą stanowić podstawy do reklamacji. Przy elementach surowo-łupanych są widoczne ślady po narzędziach oraz tolerancja wymiarów w zależności od wielkości produktów. Do czasu podpisania zapytania nasza oferta jest ofertą szacunkową i nie stanowi oferty handlowej w myśl kodeksu cywilnego.

Parametry produktu

Okładziny muru z granitu - łupanka / boniówka - Cechy
Sposób pakowaniatowar na paletach
Technologia obróbkisurowo-łupana + cięta
Zastosowanieokładziny muru, naroża ścian, cokoły, obramowanie filarów, otworów itp.
Kolorjasnoszary / szaro-żółtawy / czerwonawy / ciemny
Waga m2/kgok. 63
GatunekI
Masz pytanie? Zapytaj o produkt
Wszelkie prawa zastrzeżone