Kontakt
Nowości
 • W związku z dynamicznym rozwojem naszej firmy poszukujemy ambitnych i zmotywowanych osób, które zasilą Zespół ARTGRANIT. Jeżeli poszukujesz zatrudnienia, to zapraszamy do zapoznania się z aktualnymi ogłoszeniami o pracę, znajdującymi się w poniżej i dołącz do naszego Teamu. 

 • Zapraszamy firmy projektowe i wykonawcze do współpracy oraz udziału w systemie kompleksowej obsługi Klienta. Deklarujemy otwartość na inspirujące i ciekawe pomysły. Zapewniamy fachowość, doskonałą znajomość branży oraz służymy wieloletnim doświadczeniem, które z pewnością pozwoli nam wspólnie zrealizować niejedno interesujące zlecenie.

 • Inne produkty

Polecamy także:

Łupek granitowy

Kod produktu: GG001
 • Cena (PLN/
  t
  )
  50.00
  Brutto:61.50PLN
 • Cena za wybraną ilość (PLN) 50.00

 • powierzchnia m²
 • ilość ton
Zamów wycenę z transportem

Opis produktu

Łupek granitowy jest materiałem o wszechstronnym zastosowaniu. Cechuje się dużą odpornością na działanie warunków atmosferycznych i ścieranie. Zachowuje swoje wartości przez długie lata a ponadto nie wymaga szczególnej konserwacji. Stosuje się go do pokrycia najróżniejszych poziomów nachylenia, dzięki czemu otrzymuje się estetytczne i zjawiskowe wykończenia wysokiej jakości.

Wykorzystanie łupka granitowego

Wykorzystuje się go jako kamień elewacyjny wewnątrz oraz na zewnątrz budynku. Poprzez odpowiednią obróbkę istnieje możliwość uzyskania wnętrza o wysokim standardzie w różnych stylach.

Oferowane ceny dotyczą zamówienia na pełne auto (min. 24T).

* Koszt transportu uzależniony jest od ilości zamówionego towaru.

 

UWAGA: Z uwagi na naturalne pochodzenie kamienia firma ART GRANIT zastrzega sobie możliwość występowania różnic w odcieniu wybranej barwy, struktury kamienia, układu użylnień i przerostów w porównaniu do zdjęć poglądowych naszych produktów prezentowanych na stronie. Rozbieżności te są naturalnym zjawiskiem, cechującym materiały kształtowane przez naturę i nie mogą stanowić podstawy do reklamacji. Przy elementach surowo-łupanych są widoczne ślady po narzędziach oraz tolerancja wymiarów w zależności od wielkości produktów. Do czasu podpisania zapytania nasza oferta jest ofertą szacunkową i nie stanowi oferty handlowej w myśl kodeksu cywilnego.

Parametry produktu

Łupek granitowy - Cechy
Sposób pakowaniaworki Big Bag lub luzem
Technologia obróbkisurowo-łupany
Zastosowanieokładziny murów, chodniki, skalniaki, aranżacje ogrodowe
Kolorszary / żółtawy / różowawy / czerwonawy / czarny
Wysokość (cm)ok. 4-16
Szerokość (cm)ok. 4-16
Długość (cm)ok. 4-16
Wydajność z 1 tonyok. 5-6 m²
Masz pytanie? Zapytaj o produkt
Wszelkie prawa zastrzeżone