Kontakt
Nowości
 • W związku z dynamicznym rozwojem naszej firmy poszukujemy ambitnych i zmotywowanych osób, które zasilą Zespół ARTGRANIT. Jeżeli poszukujesz zatrudnienia, to zapraszamy do zapoznania się z aktualnymi ogłoszeniami o pracę, znajdującymi się w poniżej i dołącz do naszego Teamu. 

 • Zapraszamy firmy projektowe i wykonawcze do współpracy oraz udziału w systemie kompleksowej obsługi Klienta. Deklarujemy otwartość na inspirujące i ciekawe pomysły. Zapewniamy fachowość, doskonałą znajomość branży oraz służymy wieloletnim doświadczeniem, które z pewnością pozwoli nam wspólnie zrealizować niejedno interesujące zlecenie.

 • Inne produkty
Krawężnik łukowy granitowy
Krawężnik łukowy granitowy

Krawężniki łukowe

Kod produktu: GWLK005
 • Cena (PLN/
  mb
  )
  40.00
  Brutto:49.20PLN
Zamów wycenę z transportem

Opis produktu

Granit jest materiałem na tyle trwałym i wytrzymałym, by wykonane z nich elementy niezbędne do przebudowy dróg i autostrad mogły odpowiednio spełniać powierzone im zadania. Krawężniki granitowe, dzięki doskonałym parametrom technicznym są w stanie wiele wytrzymać, dając równocześnie gwarancję trwałej izolacji wilgociowej wody. Krawężniki granitowe łukowe idealnie oddzielają części pasa jezdnego ulic, dróg i mostów jak również wybrukowaną część placów i ścieżek. Krawężniki łukowe dzięki swojemu kształtowi pozwalają na precyzyjną zmianę pożądanego kierunku ruchu pojazdów.

Do przedstawionych cen należy doliczyć dodatki procentowe za wykonanie łuków (tabela DODATKOWE PARAMETRY).

Dopłata za cięcie krawężnika granitowego na pół - 5 zł/mb

Oferowane ceny dotyczą zamówienia na pełne auto (min. 24T).

* Koszt transportu uzależniony jest od ilości zamówionego towaru.

UWAGA: Z uwagi na naturalne pochodzenie kamienia firma ART GRANIT zastrzega sobie możliwość występowania różnic w odcieniu wybranej barwy, struktury kamienia, układu użylnień i przerostów w porównaniu do zdjęć poglądowych naszych produktów prezentowanych na stronie. Rozbieżności te są naturalnym zjawiskiem, cechującym materiały kształtowane przez naturę i nie mogą stanowić podstawy do reklamacji. Przy elementach surowo-łupanych są widoczne ślady po narzędziach oraz tolerancja wymiarów w zależności od wielkości produktów. Do czasu podpisania zapytania nasza oferta jest ofertą szacunkową i nie stanowi oferty handlowej w myśl kodeksu cywilnego.

Parametry produktu

Krawężniki łukowe - Cechy
Sposób pakowaniatowar na paletach
Technologia obróbkicięty
Zastosowanieronda, skrzyżowania, wyspy, zatoki, zakręty dróg i ulic
Kolorjasno szary

Dodatkowe parametry

Krawężniki łukowe w ofercie ArtGranit

Dodatki procentowe do ceny podstawowej za wykonanie krawężników łukowych    

Promień Zewnętrzny (IR)
Wewnętrzny (AR)
do 0,50 m 130% 140%
0,50 - 1,50 m 120 % 130 %
1,50 - 2,50 m 100 % 110 %
2,50 - 5,50 m 80 % 90 %
5,50 - 10,00 m 70 % 80 %
10,50 - 15,00 m 60 % 60 %

  
  
 
 
 
 
   
     
  
  
  
     
  
 
  

Masz pytanie? Zapytaj o produkt

Osoby, które kupiły ten produkt kupiły także:

Wszelkie prawa zastrzeżone