Kontakt
Nowości
 • W związku z dynamicznym rozwojem naszej firmy poszukujemy ambitnych i zmotywowanych osób, które zasilą Zespół ARTGRANIT. Jeżeli poszukujesz zatrudnienia, to zapraszamy do zapoznania się z aktualnymi ogłoszeniami o pracę, znajdującymi się w poniżej i dołącz do naszego Teamu. 

 • Zapraszamy firmy projektowe i wykonawcze do współpracy oraz udziału w systemie kompleksowej obsługi Klienta. Deklarujemy otwartość na inspirujące i ciekawe pomysły. Zapewniamy fachowość, doskonałą znajomość branży oraz służymy wieloletnim doświadczeniem, które z pewnością pozwoli nam wspólnie zrealizować niejedno interesujące zlecenie.

 • Inne produkty

Polecamy także:

Kora kamienna

Kod produktu: LJ003
 • Cena (PLN/
  t
  )
  140.00
  Brutto:172.20PLN
Zamów wycenę z transportem

Opis produktu

Wykorzystywana jako alternatywa dla kory drzewnej, do wypełniania wolnych miejsc wokół roślin, opasek, tarasów, oczek wodnych, basenów. Jej zaletą jest to, iż po jednorazowym wyłożeniu nigdy nie trzeba jej uzupełniać, nie rozkłada się, jest odporna na wiatr i inne czynniki atmosferyczne. Są materiałem wysoce przepuszczalnym, wody opadowe bez trudu wchłaniają się w ziemię i nie tworzą na powierzchniach wyłożonych korą łupkową kałuż i zastoin.

 

Oferowane ceny dotyczą zamówienia na pełne auto (min. 24T).

* Koszt transportu uzależniony jest od ilości zamówionego towaru.

UWAGA: Z uwagi na naturalne pochodzenie kamienia firma ART GRANIT zastrzega sobie możliwość występowania różnic w odcieniu wybranej barwy, struktury kamienia, układu użylnień i przerostów w porównaniu do zdjęć poglądowych naszych produktów prezentowanych na stronie. Rozbieżności te są naturalnym zjawiskiem, cechującym materiały kształtowane przez naturę i nie mogą stanowić podstawy do reklamacji. Przy elementach surowo-łupanych są widoczne ślady po narzędziach oraz tolerancja wymiarów w zależności od wielkości produktów. Do czasu podpisania zapytania nasza oferta jest ofertą szacunkową i nie stanowi oferty handlowej w myśl kodeksu cywilnego.

Parametry produktu

Kora kamienna - Cechy
Sposób pakowanialuzem
Zastosowaniewypełnianie wolnych miejsc wokół roślin, opasek, tarasów, oczek wodnych, basenów; wysypywanie ścieżek ogrodowych
Kolorszaro-brązowy
Grubość (cm)ok. 1-5
Wydajność z 1 tonyok. 20 m2
Masz pytanie? Zapytaj o produkt
Wszelkie prawa zastrzeżone