Kontakt
Nowości
 • W związku z dynamicznym rozwojem naszej firmy poszukujemy ambitnych i zmotywowanych osób, które zasilą Zespół ARTGRANIT. Jeżeli poszukujesz zatrudnienia, to zapraszamy do zapoznania się z aktualnymi ogłoszeniami o pracę, znajdującymi się w poniżej i dołącz do naszego Teamu. 

 • Zapraszamy firmy projektowe i wykonawcze do współpracy oraz udziału w systemie kompleksowej obsługi Klienta. Deklarujemy otwartość na inspirujące i ciekawe pomysły. Zapewniamy fachowość, doskonałą znajomość branży oraz służymy wieloletnim doświadczeniem, które z pewnością pozwoli nam wspólnie zrealizować niejedno interesujące zlecenie.

Kamień murowy płytowy

Kod produktu: LJ004
 • Cena (PLN/
  t
  )
  390.00
  Brutto:479.70PLN
Zamów wycenę z transportem

Opis produktu

Łupek jest to twardy, płaski i odporny na działanie czynników zewnętrznych kamień o szorstkiej nawierzchni. Nierównomierny koloryt łupka sprawia, że aranżacje z jego użyciem wyglądają oryginalnie. Kamień murowy z łupka znakomicie nadaje się do budowy wszelkiego rodzaju ogrodzeń wokół posesji, murków oporowych, dekoracyjnych, można go także wykorzystać przy budowie elementów małej architektury, ławek, grilli, kominków ogrodowych, znajduje również zastosowanie jako niezwykle oryginalna i ciekawa elewacja domu lub garażu.

 

Oferowane ceny dotyczą zamówienia na pełne auto (min. 24T).

* Koszt transportu uzależniony jest od ilości zamówionego towaru.

UWAGA: Z uwagi na naturalne pochodzenie kamienia firma ART GRANIT zastrzega sobie możliwość występowania różnic w odcieniu wybranej barwy, struktury kamienia, układu użylnień i przerostów w porównaniu do zdjęć poglądowych naszych produktów prezentowanych na stronie. Rozbieżności te są naturalnym zjawiskiem, cechującym materiały kształtowane przez naturę i nie mogą stanowić podstawy do reklamacji. Przy elementach surowo-łupanych są widoczne ślady po narzędziach oraz tolerancja wymiarów w zależności od wielkości produktów. Do czasu podpisania zapytania nasza oferta jest ofertą szacunkową i nie stanowi oferty handlowej w myśl kodeksu cywilnego.

Parametry produktu

Kamień murowy płytowy - Cechy
Sposób pakowaniatowar na paletach
Technologia obróbkiłupany
Długość (cm)od 10x20 do 40x40
Grubość (cm)ok. 2 ÷ 6
Wydajność z 1 tonyok. 0,6 ÷ 0,8 m³
Waga 1 sztuki w kgdo ok. 15
Masz pytanie? Zapytaj o produkt
Wszelkie prawa zastrzeżone