Kontakt
Nowości
 • W związku z dynamicznym rozwojem naszej firmy poszukujemy ambitnych i zmotywowanych osób, które zasilą Zespół ARTGRANIT. Jeżeli poszukujesz zatrudnienia, to zapraszamy do zapoznania się z aktualnymi ogłoszeniami o pracę, znajdującymi się w poniżej i dołącz do naszego Teamu. 

 • Zapraszamy firmy projektowe i wykonawcze do współpracy oraz udziału w systemie kompleksowej obsługi Klienta. Deklarujemy otwartość na inspirujące i ciekawe pomysły. Zapewniamy fachowość, doskonałą znajomość branży oraz służymy wieloletnim doświadczeniem, które z pewnością pozwoli nam wspólnie zrealizować niejedno interesujące zlecenie.

 • Inne produkty

Kamień murowy bloczkowy

Kod produktu: LJ005
 • Cena (PLN/
  t
  )
  390.00
  Brutto:479.70PLN
Zamów wycenę z transportem

Opis produktu

Kamień murowy bloczkowy przybiera formę prostopadłościanów. Łupek to twardy, płaski i odporny na działanie czynników zewnętrznych kamień o szorstkiej nawierzchni. Nierównomierny koloryt łupka sprawia, że aranżacje z jego użyciem wyglądają oryginalnie.

 

Oferowane ceny dotyczą zamówienia na pełne auto (min. 24T).

* Koszt transportu uzależniony jest od ilości zamówionego towaru.

UWAGA: Z uwagi na naturalne pochodzenie kamienia firma ART GRANIT zastrzega sobie możliwość występowania różnic w odcieniu wybranej barwy, struktury kamienia, układu użylnień i przerostów w porównaniu do zdjęć poglądowych naszych produktów prezentowanych na stronie. Rozbieżności te są naturalnym zjawiskiem, cechującym materiały kształtowane przez naturę i nie mogą stanowić podstawy do reklamacji. Przy elementach surowo-łupanych są widoczne ślady po narzędziach oraz tolerancja wymiarów w zależności od wielkości produktów. Do czasu podpisania zapytania nasza oferta jest ofertą szacunkową i nie stanowi oferty handlowej w myśl kodeksu cywilnego.

Parametry produktu

Kamień murowy bloczkowy - Cechy
Sposób pakowaniatowar na paletach
Technologia obróbkiłupany
Zastosowaniearanżacje ogrodowe, mury oporowe
Szerokość (cm)ok. 10-25
Długość (cm)od ok. 20
Grubość (cm)ok. 6-25
Wydajność z 1 tonyok. 0,6-0,8 m³
Waga 1 sztuki w kgok. 30
Masz pytanie? Zapytaj o produkt
Wszelkie prawa zastrzeżone