Kontakt
Nowości
 • W związku z dynamicznym rozwojem naszej firmy poszukujemy ambitnych i zmotywowanych osób, które zasilą Zespół ARTGRANIT. Jeżeli poszukujesz zatrudnienia, to zapraszamy do zapoznania się z aktualnymi ogłoszeniami o pracę, znajdującymi się w poniżej i dołącz do naszego Teamu. 

 • Zapraszamy firmy projektowe i wykonawcze do współpracy oraz udziału w systemie kompleksowej obsługi Klienta. Deklarujemy otwartość na inspirujące i ciekawe pomysły. Zapewniamy fachowość, doskonałą znajomość branży oraz służymy wieloletnim doświadczeniem, które z pewnością pozwoli nam wspólnie zrealizować niejedno interesujące zlecenie.

 • Inne produkty

Kamień cięty jednostronnie

Kod produktu: LJ009
 • Cena (PLN/
  t
  )
  570.00
  Brutto:701.10PLN
Zamów wycenę z transportem

Opis produktu

Oferowane ceny dotyczą zamówienia na pełne auto (min. 24T).

* Koszt transportu uzależniony jest od ilości zamówionego towaru.

UWAGA: Z uwagi na naturalne pochodzenie kamienia firma ART GRANIT zastrzega sobie możliwość występowania różnic w odcieniu wybranej barwy, struktury kamienia, układu użylnień i przerostów w porównaniu do zdjęć poglądowych naszych produktów prezentowanych na stronie. Rozbieżności te są naturalnym zjawiskiem, cechującym materiały kształtowane przez naturę i nie mogą stanowić podstawy do reklamacji. Przy elementach surowo-łupanych są widoczne ślady po narzędziach oraz tolerancja wymiarów w zależności od wielkości produktów. Do czasu podpisania zapytania nasza oferta jest ofertą szacunkową i nie stanowi oferty handlowej w myśl kodeksu cywilnego.

Parametry produktu

Kamień cięty jednostronnie - Cechy
Sposób pakowaniaworki Big Bag
Technologia obróbkicięty
Zastosowaniebudowa murów oporowych, warstwowych, grilli ogrodowych i kominków, cokoły budynków, aranżacje ogrodowe,
Kolorszaro-brązowy
Szerokość (cm)ok. 2-10
Długość (cm)ok. 10-100
Grubość (cm)ok. 2-6
Wydajność z 1 tonyok. 9 m2
Waga 1 sztuki w kgdo ok. 15
Masz pytanie? Zapytaj o produkt
Wszelkie prawa zastrzeżone