Kontakt
Nowości
  • W związku z dynamicznym rozwojem naszej firmy poszukujemy ambitnych i zmotywowanych osób, które zasilą Zespół ARTGRANIT. Jeżeli poszukujesz zatrudnienia, to zapraszamy do zapoznania się z aktualnymi ogłoszeniami o pracę, znajdującymi się w poniżej i dołącz do naszego Teamu. 

  • Zapraszamy firmy projektowe i wykonawcze do współpracy oraz udziału w systemie kompleksowej obsługi Klienta. Deklarujemy otwartość na inspirujące i ciekawe pomysły. Zapewniamy fachowość, doskonałą znajomość branży oraz służymy wieloletnim doświadczeniem, które z pewnością pozwoli nam wspólnie zrealizować niejedno interesujące zlecenie.

  • Inne produkty
Szkło gabionowe turkusowe
Szkło gabionowe turkusowe

Polecamy także:

Szkło gabionowe turkusowe

Kod produktu: KR002-GAB-TURK

Opis produktu

Turkusowe szkło gabionowe

Szkło gabionowe, czyli bryły szklane o nieostrych krawędziach, znajduje swoje zastosowanie jako dekoracja ogrodów. Wykorzystuje się je głównie jako ogrodzenia w formie wypełnionego szkłem ozdobnym prostopadłościannego kosza stworzonego z prętów i siatki stalowej. Dostarczamy szkła gabionowe w różnych barwach i wielkościach. Oferujemy gabiony turkusowe, które dają bardzo ciekawe możliwości dekoracyjne i estetyczne. 

Sprawdź również naszą ofertę na kamienie polodowcowe!

Minimalne zamówienie - 3T

Możliwość zamówienia jest zależna od stanu magazynowego.

Oferowane ceny dotyczą zamówienia na pełne auto (min. 24T).

* Koszt transportu uzależniony jest od ilości zamówionego towaru.

UWAGA: Z uwagi na naturalne pochodzenie kamienia firma ART GRANIT zastrzega sobie możliwość występowania różnic w odcieniu wybranej barwy, struktury kamienia, układu użylnień i przerostów w porównaniu do zdjęć poglądowych naszych produktów prezentowanych na stronie. Rozbieżności te są naturalnym zjawiskiem, cechującym materiały kształtowane przez naturę i nie mogą stanowić podstawy do reklamacji. Przy elementach surowo-łupanych są widoczne ślady po narzędziach oraz tolerancja wymiarów w zależności od wielkości produktów. Do czasu podpisania zapytania nasza oferta jest ofertą szacunkową i nie stanowi oferty handlowej w myśl kodeksu cywilnego.

Parametry produktu

Szkło gabionowe turkusowe - Cechy
Technologia obróbkikruszenie
Zastosowanieogrodzenia gabionowe, architektura ogrodowa
Kolorturkusowy
Frakcja (mm)poniżej 120 / powyżej 120
Zapytaj o cenę
Wszelkie prawa zastrzeżone