Kontakt
Nowości
 • W związku z dynamicznym rozwojem naszej firmy poszukujemy ambitnych i zmotywowanych osób, które zasilą Zespół ARTGRANIT. Jeżeli poszukujesz zatrudnienia, to zapraszamy do zapoznania się z aktualnymi ogłoszeniami o pracę, znajdującymi się w poniżej i dołącz do naszego Teamu. 

 • Zapraszamy firmy projektowe i wykonawcze do współpracy oraz udziału w systemie kompleksowej obsługi Klienta. Deklarujemy otwartość na inspirujące i ciekawe pomysły. Zapewniamy fachowość, doskonałą znajomość branży oraz służymy wieloletnim doświadczeniem, które z pewnością pozwoli nam wspólnie zrealizować niejedno interesujące zlecenie.

 • Inne produkty

Polecamy także:

Szkło czarne

Kod produktu: KR010-SZK-CZAR
 • Cena (PLN/
  kg
  )
  4.90
  Brutto:6.03PLN
Zamów wycenę z transportem

Opis produktu

Kruszywo szklane świetnie nadaje się jako ozdoba otoczenia domu. Aranżacje przy jego wykorzystaniu sprawiają, że przestrzeń wygląda oryginalnie i niezwykle estetycznie. Występuje w formie nieregularnych bryłek o nie ostrych krawędziach, przez co nie stanowi zagrożenia dla małych dzieci i zwierząt przebywających w jego pobliżu. W wykorzystniu kruszywa szklanego ogranicza nas wyłącznie wyobraźnia.

 

Minimalne zamówienie - 3T

Oferowane ceny dotyczą zamówienia na pełne auto (min. 24T).

* Koszt transportu uzależniony jest od ilości zamówionego towaru.

UWAGA: Z uwagi na naturalne pochodzenie kamienia firma ART GRANIT zastrzega sobie możliwość występowania różnic w odcieniu wybranej barwy, struktury kamienia, układu użylnień i przerostów w porównaniu do zdjęć poglądowych naszych produktów prezentowanych na stronie. Rozbieżności te są naturalnym zjawiskiem, cechującym materiały kształtowane przez naturę i nie mogą stanowić podstawy do reklamacji. Przy elementach surowo-łupanych są widoczne ślady po narzędziach oraz tolerancja wymiarów w zależności od wielkości produktów. Do czasu podpisania zapytania nasza oferta jest ofertą szacunkową i nie stanowi oferty handlowej w myśl kodeksu cywilnego.

Parametry produktu

Szkło czarne - Cechy
Technologia obróbkikruszenie
Zastosowanierabatki ogrodowe, opaski wokół domu, skalniaki ogrodowe, oczka wodne w ogrodzie
Kolorczarny
Frakcja (mm)ok. 3-6 / ok. 4-10
Masz pytanie? Zapytaj o produkt
Wszelkie prawa zastrzeżone