Kontakt
Nowości
  • W związku z dynamicznym rozwojem naszej firmy poszukujemy ambitnych i zmotywowanych osób, które zasilą Zespół ARTGRANIT. Jeżeli poszukujesz zatrudnienia, to zapraszamy do zapoznania się z aktualnymi ogłoszeniami o pracę, znajdującymi się w poniżej i dołącz do naszego Teamu. 

  • Zapraszamy firmy projektowe i wykonawcze do współpracy oraz udziału w systemie kompleksowej obsługi Klienta. Deklarujemy otwartość na inspirujące i ciekawe pomysły. Zapewniamy fachowość, doskonałą znajomość branży oraz służymy wieloletnim doświadczeniem, które z pewnością pozwoli nam wspólnie zrealizować niejedno interesujące zlecenie.

  • Inne produkty
Szkło bursztynowe
Szkło bursztynowe

Szkło bursztynowe

Kod produktu: KR007-SZK-BUR

Opis produktu

Ozdobne szkło bursztynowe

 

Kruszywo szklane świetnie nadaje się jako ozdoba otoczenia domu. Aranżacje przy jego wykorzystaniu sprawiają, że przestrzeń wygląda oryginalnie i niezwykle estetycznie. Szkło bursztynowe występuje w formie nieregularnych bryłek o nie ostrych krawędziach, przez co nie stanowi zagrożenia dla małych dzieci i zwierząt przebywających w jego pobliżu. W wykorzystniu kruszywa szklanego ogranicza nas wyłącznie wyobraźnia.

 

Minimalne zamówienie - 3T

Oferowane ceny dotyczą zamówienia na pełne auto (min. 24T).

* Koszt transportu uzależniony jest od ilości zamówionego towaru.

 

Polecamy sprawdzić również kruszywo ogrodowe oraz skałki gabionowe!

UWAGA: Z uwagi na naturalne pochodzenie kamienia firma ART GRANIT zastrzega sobie możliwość występowania różnic w odcieniu wybranej barwy, struktury kamienia, układu użylnień i przerostów w porównaniu do zdjęć poglądowych naszych produktów prezentowanych na stronie. Rozbieżności te są naturalnym zjawiskiem, cechującym materiały kształtowane przez naturę i nie mogą stanowić podstawy do reklamacji. Przy elementach surowo-łupanych są widoczne ślady po narzędziach oraz tolerancja wymiarów w zależności od wielkości produktów. Do czasu podpisania zapytania nasza oferta jest ofertą szacunkową i nie stanowi oferty handlowej w myśl kodeksu cywilnego.

Parametry produktu

Szkło bursztynowe - Cechy
Technologia obróbkikruszenie
Zastosowanierabatki ogrodowe, opaski wokół domu, skalniaki ogrodowe, oczka wodne w ogrodzie
Kolorbursztynowy
Frakcja (mm)ok. 3-10 / ok. 7-20
Zapytaj o cenę
Wszelkie prawa zastrzeżone