Kontakt
Nowości
 • W związku z dynamicznym rozwojem naszej firmy poszukujemy ambitnych i zmotywowanych osób, które zasilą Zespół ARTGRANIT. Jeżeli poszukujesz zatrudnienia, to zapraszamy do zapoznania się z aktualnymi ogłoszeniami o pracę, znajdującymi się w poniżej i dołącz do naszego Teamu. 

 • Zapraszamy firmy projektowe i wykonawcze do współpracy oraz udziału w systemie kompleksowej obsługi Klienta. Deklarujemy otwartość na inspirujące i ciekawe pomysły. Zapewniamy fachowość, doskonałą znajomość branży oraz służymy wieloletnim doświadczeniem, które z pewnością pozwoli nam wspólnie zrealizować niejedno interesujące zlecenie.

 • Inne produkty

Kostka granitowa otaczana

Kod produktu: GK006-OT
 • Cena (PLN/
  t
  )
  279.00
  Brutto:343.17PLN
Zamów wycenę z transportem

Opis produktu

Kostka brukowa z granitu jest bardzo wytrzymała, odporna na ścieranie i warunki atmosferyczne. Doskonale sprawdza się przy układaniu placów, ścieżek, chodników, schodów, parkingów i tarasów w ogrodzie. Ogromny wybór w zakresie kolorystyki to pole dla wyobraźni w tworzeniu wzorów odzwierciedlających gust i preferencje Inwestora.

 

* Oferowane ceny dotyczą zamówienia na pełne auto (min. 24T).

UWAGA: Z uwagi na naturalne pochodzenie kamienia firma ART GRANIT zastrzega sobie możliwość występowania różnic w odcieniu wybranej barwy, struktury kamienia, układu użylnień i przerostów w porównaniu do zdjęć poglądowych naszych produktów prezentowanych na stronie. Rozbieżności te są naturalnym zjawiskiem, cechującym materiały kształtowane przez naturę i nie mogą stanowić podstawy do reklamacji. Przy elementach surowo-łupanych są widoczne ślady po narzędziach oraz tolerancja wymiarów w zależności od wielkości produktów. Do czasu podpisania zapytania nasza oferta jest ofertą szacunkową i nie stanowi oferty handlowej w myśl kodeksu cywilnego.

Parametry produktu

Kostka granitowa otaczana - Cechy
Sposób pakowaniatowar na paletach / worki Big Bag
Technologia obróbkiotaczana
Zastosowanieplace, chodniki, ścieżki, parkingi, schody, tarasy w ogrodzie
Kolorjasno szary/czerwonawy/ciemny
GatunekI

Dodatkowe parametry

Wymiar kostki (cm) Wydajność z 1 tony w m² Ilość mb z 1 tony Ilość szt. / tonę Ilość szt. / m² Waga 1 kostki w kg Waga 1 m² w kg Ilość m² / transport
 4/6 ok. 8 - 8,5  ok. 170  ok. 2610  ok. 290  ok. 0,38  ok. 110  ok. 227
 7/9  ok. 6  ok. 70  ok. 700  ok. 120  ok. 1,4  ok. 170  ok. 147
 8/11  ok. 4,5 - 5       ok. 48   ok. 500  ok. 110  ok. 2  ok. 220  ok. 113
 15/17  ok. 2,5  ok. 18,5   ok. 95   ok. 35  ok. 10,5  ok. 370  ok. 67
Masz pytanie? Zapytaj o produkt
Wszelkie prawa zastrzeżone