Kontakt
Nowości
 • W związku z dynamicznym rozwojem naszej firmy poszukujemy ambitnych i zmotywowanych osób, które zasilą Zespół ARTGRANIT. Jeżeli poszukujesz zatrudnienia, to zapraszamy do zapoznania się z aktualnymi ogłoszeniami o pracę, znajdującymi się w poniżej i dołącz do naszego Teamu. 

 • Zapraszamy firmy projektowe i wykonawcze do współpracy oraz udziału w systemie kompleksowej obsługi Klienta. Deklarujemy otwartość na inspirujące i ciekawe pomysły. Zapewniamy fachowość, doskonałą znajomość branży oraz służymy wieloletnim doświadczeniem, które z pewnością pozwoli nam wspólnie zrealizować niejedno interesujące zlecenie.

 • Inne produkty
Płyty granitowe chodnikowe
Płyty granitowe chodnikowe

Płyty granitowe otaczane

Kod produktu: GP006OT
 • Cena (PLN/
  m2
  )
  380.00
  Brutto:467.40PLN
Zamów wycenę z transportem

Opis produktu

Trwałe płyty granitowe chodnikowe

 

Płyty granitowe używane są do utwardzania nawierzchni zewnętrznych i wewnętrznych. Elewacje granitowe są łatwe w utrzymaniu ponieważ w czasie eksploatacji nie wymagają konserwacji. Płyty granitowe chodnikowe poprzez trwałość nadają ponadczasowej elegancji, dzięki walorom swojej powierzchni. Wytrzymałość granitu na warunki atmosferyczne pozwala porzucić wszelkie obawy o trwałość barwy czy fakturę powierzchni.

 

Właściwości płyt granitowych:

 • materiał naturalny, nieszkodliwy
 • nadają szlachetności (często stosowane w budynkach instytucji finansowych, urzędach)
 • są trwałe i odporne na ścieranie (płyty chodnikowe w eksponowanych miejscach)
 • kolor ani faktura nie zmienia się z upływem czasu
 • odporne na czynniki chemiczne (blaty kuchenne, łazienkowe i laboratoryjne)
 • w stosunku do trwałości są tanie

 

Polecamy sprawdzić również krawężniki granitowe i podstopnice granitowe!

Oferowane ceny dotyczą zamówienia na pełne auto (min. 24T).

* Koszt transportu uzależniony jest od ilości zamówionego towaru.

UWAGA: Z uwagi na naturalne pochodzenie kamienia firma ART GRANIT zastrzega sobie możliwość występowania różnic w odcieniu wybranej barwy, struktury kamienia, układu użylnień i przerostów w porównaniu do zdjęć poglądowych naszych produktów prezentowanych na stronie. Rozbieżności te są naturalnym zjawiskiem, cechującym materiały kształtowane przez naturę i nie mogą stanowić podstawy do reklamacji. Przy elementach surowo-łupanych są widoczne ślady po narzędziach oraz tolerancja wymiarów w zależności od wielkości produktów. Do czasu podpisania zapytania nasza oferta jest ofertą szacunkową i nie stanowi oferty handlowej w myśl kodeksu cywilnego.

Parametry produktu

Płyty granitowe otaczane - Cechy
Sposób pakowaniatowar na paletach
Technologia obróbkiotaczany
Kolorjasno szary / ciemny
Masz pytanie? Zapytaj o produkt
Wszelkie prawa zastrzeżone