Kontakt
Nowości
 • W związku z dynamicznym rozwojem naszej firmy poszukujemy ambitnych i zmotywowanych osób, które zasilą Zespół ARTGRANIT. Jeżeli poszukujesz zatrudnienia, to zapraszamy do zapoznania się z aktualnymi ogłoszeniami o pracę, znajdującymi się w poniżej i dołącz do naszego Teamu. 

 • Zapraszamy firmy projektowe i wykonawcze do współpracy oraz udziału w systemie kompleksowej obsługi Klienta. Deklarujemy otwartość na inspirujące i ciekawe pomysły. Zapewniamy fachowość, doskonałą znajomość branży oraz służymy wieloletnim doświadczeniem, które z pewnością pozwoli nam wspólnie zrealizować niejedno interesujące zlecenie.

 • Inne produkty

Stopnie schodowe - blokowe z piaskowca surowo-cięte z fazą techniczną o wysokości 15 cm

Kod produktu: PS003
 • Cena (PLN/
  mb
  )
  150.00
  Brutto:184.50PLN
Zamów wycenę z transportem

Opis produktu

Stopnie z piaskowca mają zastosowanie w aranżacjach przydomowych jako elementy tarasowe i wejściowe, a także w projektach ogrodowych przy łączeniu różnych poziomów nawierzchni chodników usadowionych na stromej działce. Atutem stopni z piaskowca jest łatwy sposób zabudowy bezpośrednio na dobrze wyprofilowanym podłożu. Powierzchnia stopni z piaskowca może być gładka albo chropowata w zależności od sposobu obróbki.

 

Oferowane ceny dotyczą zamówienia na pełne auto (min. 24T).

* Koszt transportu uzależniony jest od ilości zamówionego towaru.

UWAGA: Z uwagi na naturalne pochodzenie kamienia firma ART GRANIT zastrzega sobie możliwość występowania różnic w odcieniu wybranej barwy, struktury kamienia, układu użylnień i przerostów w porównaniu do zdjęć poglądowych naszych produktów prezentowanych na stronie. Rozbieżności te są naturalnym zjawiskiem, cechującym materiały kształtowane przez naturę i nie mogą stanowić podstawy do reklamacji. Przy elementach surowo-łupanych są widoczne ślady po narzędziach oraz tolerancja wymiarów w zależności od wielkości produktów. Do czasu podpisania zapytania nasza oferta jest ofertą szacunkową i nie stanowi oferty handlowej w myśl kodeksu cywilnego.

Parametry produktu

Stopnie schodowe - blokowe z piaskowca surowo-cięte z fazą techniczną o wysokości 15 cm - Cechy
Sposób pakowaniatowar na paletach
Technologia obróbkisurowo-cięta
Zastosowaniebudowa schodów wewnętrznych i zewnętrznych, ogrodowych, tarasów
Kolorjasno żółtawy
Wysokość (cm)ok. 15
Szerokość (cm)ok. 35
Długość (cm)ok. 50 / 60 / 80 / 100 / 120 / 150 / 200
Waga mb/kgok. 110
Ilość mb/transportok. 218
Masz pytanie? Zapytaj o produkt
Wszelkie prawa zastrzeżone