Kontakt
Nowości
 • W związku z dynamicznym rozwojem naszej firmy poszukujemy ambitnych i zmotywowanych osób, które zasilą Zespół ARTGRANIT. Jeżeli poszukujesz zatrudnienia, to zapraszamy do zapoznania się z aktualnymi ogłoszeniami o pracę, znajdującymi się w poniżej i dołącz do naszego Teamu. 

 • Zapraszamy firmy projektowe i wykonawcze do współpracy oraz udziału w systemie kompleksowej obsługi Klienta. Deklarujemy otwartość na inspirujące i ciekawe pomysły. Zapewniamy fachowość, doskonałą znajomość branży oraz służymy wieloletnim doświadczeniem, które z pewnością pozwoli nam wspólnie zrealizować niejedno interesujące zlecenie.

 • Inne produkty

Kamień murowy z piaskowca z czterema stykami ciętymi systemowy

Kod produktu: PM009-SYS
 • Cena (PLN/
  m2
  )
  590.00
  Brutto:725.70PLN
Zamów wycenę z transportem

Opis produktu

Kamień murowy z piaskowca ma szerokie zastosowanie w budownictwie. Doskonale nadaje się na mury oporowe wzmacniające skarpy, ogrodzenia, cokoliki budynków, podmurówki domków jednorodzinnych oraz do tworzenia nowoczesnej aranżacji ogrodów. Kamień murowy nadaje otoczeniu elegancji, ponadto jest wysoce odporny na warunki atmosferyczne, charakteryzuje się całkowitą mrozoodpornością, niską ścieralnością i nasiąkliwością. Cieszy się on dużym zainteresowaniem wśród klientów instytucjonalnych, inwestorów prywatnych oraz służb dozoru technicznego.

Kamień murowy systemowy należy układać w następujących proporcjach: 15%, 45%, 40 %

Dodatek za odbicie przedniej krawędzi na około:

 • Jasno żółtawy drobnoziarnisty + 16 zł/mb
 • Jasno żółtawy średnioziarnisty + 180 zł/m²
 • Szary + 19 zł/mb
 • Czerwony + 19 zł/mb

 

Oferowane ceny dotyczą zamówienia na pełne auto (min. 24T). 

* Koszt transportu uzależniony jest od ilości zamówionego towaru.

UWAGA: Z uwagi na naturalne pochodzenie kamienia firma ART GRANIT zastrzega sobie możliwość występowania różnic w odcieniu wybranej barwy, struktury kamienia, układu użylnień i przerostów w porównaniu do zdjęć poglądowych naszych produktów prezentowanych na stronie. Rozbieżności te są naturalnym zjawiskiem, cechującym materiały kształtowane przez naturę i nie mogą stanowić podstawy do reklamacji. Przy elementach surowo-łupanych są widoczne ślady po narzędziach oraz tolerancja wymiarów w zależności od wielkości produktów. Do czasu podpisania zapytania nasza oferta jest ofertą szacunkową i nie stanowi oferty handlowej w myśl kodeksu cywilnego.

Parametry produktu

Kamień murowy z piaskowca z czterema stykami ciętymi systemowy - Cechy
Sposób pakowaniatowar na paletach
Technologia obróbkisurowo-cięta (4 styki cięte, reszta surowo-łupana)
Zastosowanieogrodzenia, cokoliki budynków, podmurówki domków jednorodzinnych, aranżacja ogrodów
Kolorjasno żółtawy / szary / czerwony
Masz pytanie? Zapytaj o produkt
Wszelkie prawa zastrzeżone