Kontakt
Nowości
 • W związku z dynamicznym rozwojem naszej firmy poszukujemy ambitnych i zmotywowanych osób, które zasilą Zespół ARTGRANIT. Jeżeli poszukujesz zatrudnienia, to zapraszamy do zapoznania się z aktualnymi ogłoszeniami o pracę, znajdującymi się w poniżej i dołącz do naszego Teamu. 

 • Zapraszamy firmy projektowe i wykonawcze do współpracy oraz udziału w systemie kompleksowej obsługi Klienta. Deklarujemy otwartość na inspirujące i ciekawe pomysły. Zapewniamy fachowość, doskonałą znajomość branży oraz służymy wieloletnim doświadczeniem, które z pewnością pozwoli nam wspólnie zrealizować niejedno interesujące zlecenie.

 • Inne produkty
Płyty z piaskowca
Płyty z piaskowca

Płyty poligonalne z piaskowca surowo-cięte

Kod produktu: PP006
 • Cena (PLN/
  m2
  )
  130.00
  Brutto:159.90PLN
Zamów wycenę z transportem

Opis produktu

Płyty z piaskowca - idealne na taras lub do wykładania alejek

 

Płyty poligonalne z piaskowca idealnie sprawdzają się jako posadzki zewnętrzne, w szczególności wykorzystywane są do wykładania ścieżek, alejek i tarasów. Od płyt posadzkowych wyróżnia je to, że posiadają boki surowo-łupane, a ich powierzchnia ma kształt wielokąta romboidalnego. Posadzki z piaskowca zapewniają utrzymanie swoich walorów estetycznych na długie lata. Piaskowiec zachowuje niezmienny wygląd, jego faktura i kolor nie wycierają się z biegiem lat. Płyty z piaskowca wykonujemy na indywidualne zamówienie, z tego powodu nie występują u nas standardowe wymiary. Realizujemy każde zamówienie klienta.

 

Polecamy sprawdzić również palisady z piaskowca oraz parapety z piaskowca!

 

Oferowane ceny dotyczą zamówienia na pełne auto (min. 24T).

* Koszt transportu uzależniony jest od ilości zamówionego towaru.

UWAGA: Z uwagi na naturalne pochodzenie kamienia firma ART GRANIT zastrzega sobie możliwość występowania różnic w odcieniu wybranej barwy, struktury kamienia, układu użylnień i przerostów w porównaniu do zdjęć poglądowych naszych produktów prezentowanych na stronie. Rozbieżności te są naturalnym zjawiskiem, cechującym materiały kształtowane przez naturę i nie mogą stanowić podstawy do reklamacji. Przy elementach surowo-łupanych są widoczne ślady po narzędziach oraz tolerancja wymiarów w zależności od wielkości produktów. Do czasu podpisania zapytania nasza oferta jest ofertą szacunkową i nie stanowi oferty handlowej w myśl kodeksu cywilnego.

Parametry produktu

Płyty poligonalne z piaskowca surowo-cięte - Cechy
Sposób pakowaniatowar na paletach
Technologia obróbkisurowo-cięta
Zastosowanieukładanie ścieżek, tarasów
Kolorjasno żółtawy / szary / czewony
Masz pytanie? Zapytaj o produkt
Wszelkie prawa zastrzeżone