Kontakt
Nowości
 • W związku z dynamicznym rozwojem naszej firmy poszukujemy ambitnych i zmotywowanych osób, które zasilą Zespół ARTGRANIT. Jeżeli poszukujesz zatrudnienia, to zapraszamy do zapoznania się z aktualnymi ogłoszeniami o pracę, znajdującymi się w poniżej i dołącz do naszego Teamu. 

 • Zapraszamy firmy projektowe i wykonawcze do współpracy oraz udziału w systemie kompleksowej obsługi Klienta. Deklarujemy otwartość na inspirujące i ciekawe pomysły. Zapewniamy fachowość, doskonałą znajomość branży oraz służymy wieloletnim doświadczeniem, które z pewnością pozwoli nam wspólnie zrealizować niejedno interesujące zlecenie.

Kostka z piaskowca
Kostka z piaskowca

Kostka z piaskowca surowo-łupana

Kod produktu: PKSL
 • Cena (PLN/
  t
  )
  320.00
  Brutto:393.60PLN
 • Cena za wybraną ilość (PLN) 320.00

 • powierzchnia m²
 • ilość ton
Zamów wycenę z transportem

Opis produktu

Wytrzymała kostka brukowa z piaskowca

 

Piaskowiec jest średnioziarnistą, zwięzłą skałą osadową, która powstała w wyniku scementowania ziaren kwarcu, miki, skaleni a także z okruchów innych skał i minerałów za sprawą spoiwa ilastego, wapiennego, krzemionkowego lub żelazistego. Piaskowce są stosunkowo miękkie i proste w obróbce, w szczególności gdy dokonujemy jej tuż po wydobyciu. Po wyschnięciu piaskowiec staje się twardy. Te cechy powodują, że piaskowiec jest stosowany w budownictwie od wieków. Materiał ten występuje w różnych barwach – od bieli, po żółć, szarość i czerwień. Kostka brukowa z piaskowca doskonale nadaje się na place i chodniki. Występuje w różnych odcieniach oraz różnych wymiarach. Jest bardzo wytrzymała i antypoślizgowa.

 

Polecamy sprawdzić również płyty z piaskowca oraz parapety z piaskowca dostępne w naszej ofercie!

* Oferowane ceny dotyczą zamówienia na pełne auto (min. 24T).

UWAGA: Z uwagi na naturalne pochodzenie kamienia firma ART GRANIT zastrzega sobie możliwość występowania różnic w odcieniu wybranej barwy, struktury kamienia, układu użylnień i przerostów w porównaniu do zdjęć poglądowych naszych produktów prezentowanych na stronie. Rozbieżności te są naturalnym zjawiskiem, cechującym materiały kształtowane przez naturę i nie mogą stanowić podstawy do reklamacji. Przy elementach surowo-łupanych są widoczne ślady po narzędziach oraz tolerancja wymiarów w zależności od wielkości produktów. Do czasu podpisania zapytania nasza oferta jest ofertą szacunkową i nie stanowi oferty handlowej w myśl kodeksu cywilnego.

Parametry produktu

Kostka z piaskowca surowo-łupana - Cechy
Sposób pakowaniaworki Big Bag lub luzem
Technologia obróbkisurowo-łupana
Zastosowanieplace, chodniki, ścieżki, parkingi, schody, tarasy w ogrodzie
Kolorjasno żółtawy / szary / czerwony

Dodatkowe parametry

Wymiar kostki (cm) Waga 1 m² w kg Wydajność z 1 tony w m²
4/6 ok. 93 ok. 10-12
7/9 ok. 135 ok. 7-8
8/11 ok. 186 ok. 5-6
15/17 ok. 300 ok. 3-4

 
 
 
 
 

Masz pytanie? Zapytaj o produkt
Wszelkie prawa zastrzeżone