Kontakt
Nowości
 • W związku z dynamicznym rozwojem naszej firmy poszukujemy ambitnych i zmotywowanych osób, które zasilą Zespół ARTGRANIT. Jeżeli poszukujesz zatrudnienia, to zapraszamy do zapoznania się z aktualnymi ogłoszeniami o pracę, znajdującymi się w poniżej i dołącz do naszego Teamu. 

 • Zapraszamy firmy projektowe i wykonawcze do współpracy oraz udziału w systemie kompleksowej obsługi Klienta. Deklarujemy otwartość na inspirujące i ciekawe pomysły. Zapewniamy fachowość, doskonałą znajomość branży oraz służymy wieloletnim doświadczeniem, które z pewnością pozwoli nam wspólnie zrealizować niejedno interesujące zlecenie.

Stopnie schodowe -blokowe z granitu surowo-łupane o wymiarach ok. 15-18x30-35x60-120 cm

Kod produktu: GS002
 • Cena (PLN/
  szt
  )
  80.00
  Brutto:98.40PLN
Zamów wycenę z transportem

Opis produktu

Stopnie granitowe mają zastosowanie w aranżacjach przydomowych jako elementy tarasowe i wejściowe, a także w projektach ogrodowych przy łączeniu różnych poziomów nawierzchni chodników usadowionych na stromej działce. Atutem stopni granitowych jest łatwy sposób zabudowy bezpośrednio na dobrze wyprofilowanym podłożu. Powierzchnia stopni granitowych może być gładka albo chropowata w zależności od sposobu obróbki.

 

Oferowane ceny dotyczą zamówienia na pełne auto (min. 24T).

* Koszt transportu uzależniony jest od ilości zamówionego towaru.

 

UWAGA: Z uwagi na naturalne pochodzenie kamienia firma ART GRANIT zastrzega sobie możliwość występowania różnic w odcieniu wybranej barwy, struktury kamienia, układu użylnień i przerostów w porównaniu do zdjęć poglądowych naszych produktów prezentowanych na stronie. Rozbieżności te są naturalnym zjawiskiem, cechującym materiały kształtowane przez naturę i nie mogą stanowić podstawy do reklamacji. Przy elementach surowo-łupanych są widoczne ślady po narzędziach oraz tolerancja wymiarów w zależności od wielkości produktów. Do czasu podpisania zapytania nasza oferta jest ofertą szacunkową i nie stanowi oferty handlowej w myśl kodeksu cywilnego.

Parametry produktu

Stopnie schodowe -blokowe z granitu surowo-łupane o wymiarach ok. 15-18x30-35x60-120 cm - Cechy
Sposób pakowaniatowar na paletach
Technologia obróbkisurowo-łupana
Zastosowaniebudowa schodów wewnętrznych i zewnętrznych, ogrodowych, tarasów
Rodzaj ziarnadrobne ziarno / średnie ziarno
Kolorjasno szary
Masz pytanie? Zapytaj o produkt

Osoby, które kupiły ten produkt kupiły także:

Wszelkie prawa zastrzeżone