Kontakt
Nowości
 • W związku z dynamicznym rozwojem naszej firmy poszukujemy ambitnych i zmotywowanych osób, które zasilą Zespół ARTGRANIT. Jeżeli poszukujesz zatrudnienia, to zapraszamy do zapoznania się z aktualnymi ogłoszeniami o pracę, znajdującymi się w poniżej i dołącz do naszego Teamu. 

 • Zapraszamy firmy projektowe i wykonawcze do współpracy oraz udziału w systemie kompleksowej obsługi Klienta. Deklarujemy otwartość na inspirujące i ciekawe pomysły. Zapewniamy fachowość, doskonałą znajomość branży oraz służymy wieloletnim doświadczeniem, które z pewnością pozwoli nam wspólnie zrealizować niejedno interesujące zlecenie.

 • Inne produkty
Jasno szary drobnoziarnisty płomieniowany
Jasno szary drobnoziarnisty płomieniowany

Płyty granitowe piaskowane, płomieniowane

Kod produktu: GP001
 • Cena (PLN/
  m2
  )
  180.00
  Brutto:221.40PLN
Zamów wycenę z transportem

Opis produktu

Granit płomieniowany - Strzegom

 

Płyty granitowe obcinane można stosować jako posadzka zewnętrzna, wewnętrzna ale także jako płyty elewacyjne. Uzyskuje się je poprzez obróbkę mechaniczną i termiczną. Płyty granitowe posiadają różne faktury w zależności od rodzaju ich obróbki.

Powierzchnia piaskowana – powierzchnia o wyrównanej, szorstkiej fakturze. Posiada drobne, gęsto rozrzucone nakłucia, powstałe na skutek uderzania strumienia piasku przy wykorzystaniu piaskownicy. 

Powierzchnia płomieniowana – stopień chropowatości jest zależny od rozmiaru ziaren z widocznymi zmianami na powierzchni ziaren kwarcu, które sa następstwem działania temperatury i płomienia (łuszczenie poprzez płomieniowanie). Wygląd takiej faktury jest porównywalny do naturalnego przełomu.

 

Oferowane ceny dotyczą zamówienia na pełne auto (min. 24T).

 * Koszt transportu uzależniony jest od ilości zamówionego towaru.

UWAGA: Z uwagi na naturalne pochodzenie kamienia firma ART GRANIT zastrzega sobie możliwość występowania różnic w odcieniu wybranej barwy, struktury kamienia, układu użylnień i przerostów w porównaniu do zdjęć poglądowych naszych produktów prezentowanych na stronie. Rozbieżności te są naturalnym zjawiskiem, cechującym materiały kształtowane przez naturę i nie mogą stanowić podstawy do reklamacji. Przy elementach surowo-łupanych są widoczne ślady po narzędziach oraz tolerancja wymiarów w zależności od wielkości produktów. Do czasu podpisania zapytania nasza oferta jest ofertą szacunkową i nie stanowi oferty handlowej w myśl kodeksu cywilnego.

Parametry produktu

Płyty granitowe piaskowane, płomieniowane - Cechy
Sposób pakowaniatowar na paletach
Technologia obróbkicięta
Zastosowanieposadzka wewnętrzna i zewnętrzna, płyty elewacyjne
Strukturapiaskowana / płomieniowana

Dodatkowe parametry

Grubość płyty (cm) Waga m²/kg Ilość m²/1 paleta m²/transport
1 ok. 26,5 - ok. 906
2 ok. 53 ok. 23 ok. 453
3 ok. 79 ok. 15 ok. 303
4 ok. 106 ok. 11 ok. 226
5 ok. 132 ok. 9 ok. 181
6 ok. 160 ok. 9 ok. 160
8 ok. 213 ok. 7 ok. 112
10 ok. 267 ok. 5,5 ok. 90

  
 

Masz pytanie? Zapytaj o produkt
Wszelkie prawa zastrzeżone