Kontakt
Nowości
 • W związku z dynamicznym rozwojem naszej firmy poszukujemy ambitnych i zmotywowanych osób, które zasilą Zespół ARTGRANIT. Jeżeli poszukujesz zatrudnienia, to zapraszamy do zapoznania się z aktualnymi ogłoszeniami o pracę, znajdującymi się w poniżej i dołącz do naszego Teamu. 

 • Zapraszamy firmy projektowe i wykonawcze do współpracy oraz udziału w systemie kompleksowej obsługi Klienta. Deklarujemy otwartość na inspirujące i ciekawe pomysły. Zapewniamy fachowość, doskonałą znajomość branży oraz służymy wieloletnim doświadczeniem, które z pewnością pozwoli nam wspólnie zrealizować niejedno interesujące zlecenie.

Parapet granitowy
Parapet granitowy

Polecamy także:

Parapety granitowe o gr. 3 cm - profil prosty z fazą

Kod produktu: GR001PF
 • Cena (PLN/
  m2
  )
  349.00
  Brutto:429.27PLN
Zamów wycenę z transportem

Opis produktu

Parapety z granitu doskonale nadają się na zewnętrzne i wewnętrzne wykończenie domu. W przypadku parapetów zewnętrznych wykonuje się podłużne nacięcie, czyli tzw, "kapinos", który zapobiega cofaniu się wody opadowej do powierzchni muru. Każda skała ma inny skład minerałów, inny ich układ, inne wybarwienie. Właśnie dlatego wyroby powstałe na bazie naturalnego kamienia są unikatowe, jedyne w swoim rodzaju. To idealny zakup dla osób ceniących szlachetny, wyjątkowy wygląd swojego otoczenia. Ponadto każdy blat bądź parapet granitowy wyróżnia wysoka wytrzymałość na działanie czynników zewnętrznych. Są trudne w zarysowaniu, nie odbarwiają się , dobrze znoszą intensywne nasłonecznienie, jak i opady. Nadają niepowtarzalny urok każdemu wnętrzu. Nie tracą nawet po latach pierwotnego wyglądu. W naszym asortymencie dostępne są parapety granitowe w różnych wariantach kolorystycznych i tonacjach. Chętnie doradzimy także w zakresie grubości płyty. Tworzymy produkty, które są łatwe w montażu.

 

Dodatkowe opłaty za obróbkę parapetu granitowego:

 • ćwierćwałek 35 zł/mb
 • półwałek 50 zł/mb
 • zaokrąglone rogi 15 zł/szt.

 

Oferowane ceny dotyczą zamówienia na pełne auto (min. 24T).

* Koszt transportu uzależniony jest od ilości zamówionego towaru.

UWAGA: Z uwagi na naturalne pochodzenie kamienia firma ART GRANIT zastrzega sobie możliwość występowania różnic w odcieniu wybranej barwy, struktury kamienia, układu użylnień i przerostów w porównaniu do zdjęć poglądowych naszych produktów prezentowanych na stronie. Rozbieżności te są naturalnym zjawiskiem, cechującym materiały kształtowane przez naturę i nie mogą stanowić podstawy do reklamacji. Przy elementach surowo-łupanych są widoczne ślady po narzędziach oraz tolerancja wymiarów w zależności od wielkości produktów. Do czasu podpisania zapytania nasza oferta jest ofertą szacunkową i nie stanowi oferty handlowej w myśl kodeksu cywilnego.

Parametry produktu

Parapety granitowe o gr. 3 cm - profil prosty z fazą - Cechy
Sposób pakowaniatowar na paletach
Technologia obróbkicięta
Zastosowaniewewnętrzny - wykończenie wnętrza domu, zewnętrzny - ochrona ścian przed deszczem
Strukturapolerowana
Kolorodcienie szarego / żółtego / czerwonego / ciemnego
Szerokość (cm)ok. 22
Długość (cm)ok.100
Grubość (cm)ok. 3
Rodzaj wykończeniaprofil prosty z fazą
Masz pytanie? Zapytaj o produkt
Wszelkie prawa zastrzeżone