Kontakt
Nowości
 • W związku z dynamicznym rozwojem naszej firmy poszukujemy ambitnych i zmotywowanych osób, które zasilą Zespół ARTGRANIT. Jeżeli poszukujesz zatrudnienia, to zapraszamy do zapoznania się z aktualnymi ogłoszeniami o pracę, znajdującymi się w poniżej i dołącz do naszego Teamu. 

 • Zapraszamy firmy projektowe i wykonawcze do współpracy oraz udziału w systemie kompleksowej obsługi Klienta. Deklarujemy otwartość na inspirujące i ciekawe pomysły. Zapewniamy fachowość, doskonałą znajomość branży oraz służymy wieloletnim doświadczeniem, które z pewnością pozwoli nam wspólnie zrealizować niejedno interesujące zlecenie.

 • Inne produkty
Płyty kamienne na schody
Płyty kamienne na schody

Płyty kamienne z kamienia polnego

Kod produktu: PP-1
 • Cena (PLN/
  m2
  )
  525.00
  Brutto:645.75PLN
Zamów wycenę z transportem

Opis produktu

Płyty kamienne na schody i taras z kamienia polnego

 

Kamień polny cięty posiada niepowtarzalny charakter. Jest piękny i stylowy, a co najważniejsze cechuje się dużą wytrzymałością. Oryginalny wzór każdego plastra sprawia, że można skomponować unikatowy wystrój, jakiego nikt inny nie będzie miał.

 

W naszej ofercie znajdziecie nie tylko płyty kamienne z kamienia polnego, które idealnie sprawdzą się na schody lub taras, ale również płyty granitowe chodnikowe oraz płyty z piaskowca. Sprawdźcie sami!

 

Zapytaj o dostępność produktu!  

Oferowane ceny dotyczą zamówienia na pełne auto (min. 24T).

* Koszt transportu uzależniony jest od ilości zamówionego towaru.

UWAGA: Z uwagi na naturalne pochodzenie kamienia firma ART GRANIT zastrzega sobie możliwość występowania różnic w odcieniu wybranej barwy, struktury kamienia, układu użylnień i przerostów w porównaniu do zdjęć poglądowych naszych produktów prezentowanych na stronie. Rozbieżności te są naturalnym zjawiskiem, cechującym materiały kształtowane przez naturę i nie mogą stanowić podstawy do reklamacji. Przy elementach surowo-łupanych są widoczne ślady po narzędziach oraz tolerancja wymiarów w zależności od wielkości produktów. Do czasu podpisania zapytania nasza oferta jest ofertą szacunkową i nie stanowi oferty handlowej w myśl kodeksu cywilnego.

Parametry produktu

Płyty kamienne z kamienia polnego - Cechy
Zastosowaniemury, elewacje, podjazdy, schody, podłogi, tarasy, ścieżki ogrodowe
Strukturagórna powierzchnia piaskowana
Wysokość (cm)ok. 1
Szerokość (cm)10-30 Ø
NotatkiPP-1
Masz pytanie? Zapytaj o produkt
Wszelkie prawa zastrzeżone