Kontakt
Nowości
  • W związku z dynamicznym rozwojem naszej firmy poszukujemy ambitnych i zmotywowanych osób, które zasilą Zespół ARTGRANIT. Jeżeli poszukujesz zatrudnienia, to zapraszamy do zapoznania się z aktualnymi ogłoszeniami o pracę, znajdującymi się w poniżej i dołącz do naszego Teamu. 

  • Zapraszamy firmy projektowe i wykonawcze do współpracy oraz udziału w systemie kompleksowej obsługi Klienta. Deklarujemy otwartość na inspirujące i ciekawe pomysły. Zapewniamy fachowość, doskonałą znajomość branży oraz służymy wieloletnim doświadczeniem, które z pewnością pozwoli nam wspólnie zrealizować niejedno interesujące zlecenie.

  • Inne produkty

Szkło gabionowe czarne

Kod produktu: KR008-GAB-CZAR

Opis produktu

Szkło gabionowe znajduje swoje zastosowanie jako dekoracja ogrodów. Wykorzystuje się je głównie jako ogrodzenia w formie wypełnionego szkłem ozdobnym prostopadłościannego kosza stworzonego z prętów i siatki stalowej. Dostarczamy szkła gabionowe w różnych barwach i wielkościach.

Minimalne zamówienie - 3T

Możliwość zamówienia jest zależna od stanu magazynowego.

Oferowane ceny dotyczą zamówienia na pełne auto (min. 24T).

* Koszt transportu uzależniony jest od ilości zamówionego towaru.

UWAGA: Z uwagi na naturalne pochodzenie kamienia firma ART GRANIT zastrzega sobie możliwość występowania różnic w odcieniu wybranej barwy, struktury kamienia, układu użylnień i przerostów w porównaniu do zdjęć poglądowych naszych produktów prezentowanych na stronie. Rozbieżności te są naturalnym zjawiskiem, cechującym materiały kształtowane przez naturę i nie mogą stanowić podstawy do reklamacji. Przy elementach surowo-łupanych są widoczne ślady po narzędziach oraz tolerancja wymiarów w zależności od wielkości produktów. Do czasu podpisania zapytania nasza oferta jest ofertą szacunkową i nie stanowi oferty handlowej w myśl kodeksu cywilnego.

Parametry produktu

Szkło gabionowe czarne - Cechy
Technologia obróbkikruszenie
Zastosowanieogrodzenia gabionowe, architektura ogrodowa
Kolorczarny
Frakcja (mm)poniżej 120 / powyżej 120
Zapytaj o cenę
Wszelkie prawa zastrzeżone